Знамениті наркомани

Зигмунд Фрейд + кокаїн

Спочатку кокаїн цікавив всіх з медичної точки зору. У 1884 році Фрейд спробував його вперше і був зачарований його дією: він позбавив його від депресії і додав упевненості в собі. Саме тоді він написав статтю «Про коку», де наполягає використовувати білий порошок, як знеболюючий засіб, ліки від розладу травлення, астми, неврозів і депресії. У нього був ряд статей про дію кокаїну, але останні роботи вже не були настільки піднесеними, тоді від кокаїну помер його друг.

Цей учений так свято вірив, що кокаїн лише дозволяє позбутися комплексів і вилікувати депресію, що сам до нього звик. Фрейду все ж вдалося побороти тягу до кокаїну, то це було не просто і зайняло багато часу і сил.

Бальзак + кофеїн

Багато хто відразу подумали, ну що ж такого, я також не можу пропустити ранкову каву. Але це дрібниця, порівнюючи з хворобливою пристрастю до кави цього французького письменника. Бальзак багато працював щодня і для того, щоб завжди бути у формі пив багато кави, при цьому зовсім забуваючи про сон. Він часто говорив, що саме кава наповнює його голову ідеями та думками. Всі вважають, що хвороба серця у нього виникла саме через цю любов до кави. Від неї він помер у 50 років. У день він випивав близько двадцяти чашок кави. Так що, якщо у вас також є така звичка, то краще вбережіть себе, все-таки здоровий сон куди краще бадьорить, ніж кава.

Льюїс Керролл + опіум

В ті часи опійну настоянку на спирту люди приймали навіть при самих легких нездужаннях, наприклад, при головному болю. Саме тому у багатьох виникала залежність. Англійський письменник Льюїс Керролл також не уникнув такої долі, так як у нього були дуже сильні мігрені, а опіум полегшував його біль. Крім того, письменник з дитинства заїкався, а наркотик прекрасно допомагав справлятися з цією проблемою і відчувати себе більш впевненим. Він весь час перебував під впливом наркотиків, може саме вони допомогли йому написати «Алісу в країні чудес».

Знаменитості + алкоголь (повільний наркотик)

Не багато хто знає, що коли вони відкривають прекрасні творіння своїх кумирів, то читають те, що вдавалося їм створити під час алкогольно дурману. Найвидатніший романіст і новеліст Америки Вільям Фолкнер любив частенько перевертати склянку з алкоголем. Але і не менш знамениті американські письменники також страждали від цієї звички: Ернест Хемінгуей, Френсіс Фіцджеральд, Едгар По, Ділан Томас, Сінклер Льюїс та інші. Здається, що саме алкоголь став наркотиком більшості талантів. На жаль його вживали не тільки чоловіки, серед алкоголіків Дороті Паркер і Една Сент-Вінсент Мілле.

Читати також:

Великі люди і їх музи

Великі люди і їх музи

Дуже багато шедеврів створено за період існування світу, але, як не дивно, більшість з них створили...

Міфи і правда про Джакомо Казанову

Міфи і правда про Джакомо Казанову

Стендаль настільки реально описав свого літературного героя, що ім’я справжнього Джакомо...