Велика Коко Шанель та факти про неї

Коко Шанель входить у сотню найвпливовіших на планеті людей за всю історію людства. Ця тендітна леді принесла нам безліч речей, без яких сьогодні важко себе уявити. Її вплив величезний, і мова йде не тільки про моду. Вона допомогла жінкам змінитися і завоювати нове місце в житті. Ми зібрали кілька цікавих фактів про неї.

Коко обожнювала кишені, вона завжди казала, що жіночим речам потрібні кишені і додала їх не тільки в різний одяг, але і в аксесуари. У сумочках від компанії Chanel до сьогодні головною деталлю є кишені.

Шанель починала свою кар’єру, як хобі. Спочатку створюючи капелюшки, які потім почали завойовувати серця багатьох аристократок Парижа. Її капелюхи були інноваційними і химерними для того часу. А з часом її хобі перетворилося на справу всього її життя.

Перша робота Коко – продавець трикотажу в маленькому магазинчику.

Для просування своїх речей Коко почала використовувати відмінний маркетинговий хід – знаменитостей. Вона одягала свої шедеври на актрис і робила рекламу з ними. Багато актрис за роки ставали обличчям марки Chanel. Сьогодні будь-яка модель мріє про це, адже це популярність і багатомільйонні контракти.

Саме Шанель зробила засмагу модною, хоча це була випадковість, в 1923 році вона сама обгоріла, а всі підхопили хвилю після її появи в такому образі у Каннах.

Більше 30 років Коко Шанель проживала в готелі Ritz і вважала його своїм домом.

Її улюблене число «5», яке супроводжувало її протягом усього життя. І аромат Chanel № 5 не даремно отримав таку назву, адже під час його створення їй сподобався саме 5 варіант. Крім того його презентували 5 травня (5 місяця). Цікаво те, що навіть сьогодні цей аромат продається в світі кожні 30 секунд.

Коко ніколи не виходила заміж, хоча мала величезну кількість шанувальників. Її сучасники стверджували, що причина в мистецтві костюма, яке для неї завжди на першому місці.

Читати також:

Великі люди і їх музи

Великі люди і їх музи

Дуже багато шедеврів створено за період існування світу, але, як не дивно, більшість з них створили...

Міфи і правда про Джакомо Казанову

Міфи і правда про Джакомо Казанову

Стендаль настільки реально описав свого літературного героя, що ім’я справжнього Джакомо...