Захоплюючі факти про королев

Королевою Португалії в 1357 році стала мертва жінка. Другою дружиною принца Педро була принцеса Інес де Кастро. Два роки перед цим, її свекор, Альфонсо «Гордий», котрий ненавидів її через те, що вона була простолюдинкою, велів вбити і її і дітей. Коли зійшов на трон Педро, ним був виданий наказ витягти тіло Інес із могили, а дворянство змусили визнати її королевою Португалії.

Одна із найбільш навіжених в історії була королева Мадагаскару – Ранавалона. Вона могла наказати стратити своїх підданих, навіть якщо вони з’являлись в її снах без попередження (!).

Леді Джейн Грей або Джейн Дадлі провела на троні мінімальну кількість часу. Вона була королевою Англії з 10 липня по 19 липня 1553 року, тобто всього 9 днів. Після цього її влада обірвалася, так як її стратили, звинувачуючи в захопленні влади.

Британська королева Вікторія (1819-1901) не знала англійську мову, як рідну. Її матір’ю була дочка німецького герцога і завжди говорила вдома по-німецьки, тому маленька Вікторія так і не навчилася красиво і чисто говорити по-англійськи, навіть будучи королевою.

Крім того, у королеви Вікторії було 9 дітей і 34 онуки. Але це не означає, що вона їх любила няньчити, Вікторія не любила маленьких дітей і навіть досить гидливо ставилася до немовлят. Але, коли її найстарша дочка Вікі пішла заміж у Німеччину, Вікторія написала їй більше 8000 листів.

Більше 63 років пробула на троні королева Вікторія, що стало рекордним терміном для монарха. У Канаді її день народження відзначають як свято. При цьому, близько сорока років свого життя вона була вдовою. Вона весь час носила виключно чорні сукні. І в народі її так і називали – «Вдова».

Перша жінка, яка отримала на весілля дуже красиву каблучку з діамантом, була Ганна Бургундська. ЇЇ припідніс німецький король Максиміліан Перший у 1477 році.

Королева Британії Єлизавета І (1533-1603) мала близько 3 000 нарядів.

Коли померла російська королева Єлизавета І в 1762 році, то в її гардеробах знайшли близько 15 000 суконь. Її сучасники говорили, що королева любила міняти по 2-3 наряди за вечір.

Королева Йорданії Ранія стала наймолодшою королевою в наш час, їй було всього 29 років. Всього за рік до коронації вона ще працювала в одному з банків Аммана. Її величність королева Ранія прочитала всі книги про Гаррі Поттера і намагається завжди знати все про те, чим захоплюються її діти.

Читати також:

Сильна і пристрасна Клеопатра

Сильна і пристрасна Клеопатра

Перша жінка-політик, остання з фараонів, цариця і поетеса, фармацевт і дослідник, полководець...

Принцеса Діана – зірка англійського монаршого роду

Принцеса Діана – зірка англійського монаршого роду

Одна з найбільш яскравих жінок минулого сторіччя – принцеса Діана. Сьогодні про її життя навіть...