Стів Джобс ледь не розсекретив перший iPhone

Компанія Apple має свою політику нерозголошення конфіденційної інформації, яка повинна стримувати потік секретних даних про пристрої, що розробляються. Для того, щоб її досліджувати в компанії проводяться різні експерименти. Часто конфіскують всю техніку у журналістів, тих, хто тестить не презентовані гаджети змушують відправляти пін-код кожні 12 годин і розсилати партнерам новинки у коробках. Один такий випадок стався і з самим Стівом Джобсом, коли повинна була відбутися презентація першого iPhone і виглядала вона досить незвично.

Прямо перед виставкою Macworld (2007 рік) стався цей випадок. Всі інженери, які працювали над фінальною версією айфона, не могли добре налагодити роботу Wi-Fi в ньому. Для того, щоб ця проблема була швидко виправлена, команда інженерів була запрошена в будинок Стіва Джобса, де тонкі стіни дозволяли налагодити зв’язок.

Приїхавши туди, співробітники виявили Джобса в машині з увімкненою на повний звук музикою, але побачивши їх, він відразу направився в будинок. Тільки вони почали працювати, як почули дзвінок у двері, що злякало Стіва. За дверима був співробітник служби доставки FedEx, що залишив посилку, розписатися за яку повинен був особисто Джобс. І тут-то помилка, він вийшов до них, тримаючи в руках перший iPhone, хоча приховав його за спиною.

Тоді навіть самі співробітники дивувалися його необережності, адже вони відправляли iPhone в спеціальних коробках на ключ, щоб ніхто не дізнався про секретний проект компанії. А тут, він просто сам показав його ще до презентації. Якби хлопець з доставки опустив очі трохи нижче, то міг би оцінити секретний проект, ще до його презентації у світі.

Читати також:

Форд: хороша ідея через безглуздий випадок

Форд: хороша ідея через безглуздий випадок

16 червня 1903, Генрі і одинадцять його друзів-ентузіастів, зібравши пристойну суму в 28000 доларів,...

Працьовитість і контроль – секрет успіху Джона Рокфеллера

Працьовитість і контроль – секрет успіху Джона Рокфеллера

Джон Рокфеллер (1839-1937) – американський мультимільйонер і підприємець, унікальна людина, чиє...