Найрозумніші люди і їх любов «пихнути»

Багато людей удобрюють свій мозок затягуванням марихуани, та нобелівські лауреати, генії і лікарі не є винятком. Про деякі з великих умів ми вам розповімо.

Стів Джобс був творцем iPhone, главою компанії Apple, почав курити марихуану ще в коледжі, крім того він часто балувався LSD. А вже через 12 років по тому він отримав Національну медаль за розвиток технологій, а в 2007 його назвали найбільш впливовим бізнесменом.

Карл Саган астрофізик і астроном з США. Часто пов’язують його пристрасть до марихуани і пошук позаземного життя. У нього є близько 500 наукових робіт, роман «Контакт», який свого часу побив усі рекорди продажів. Він створив Планетарное суспільство, щоб знайти інопланетян.

Стівен Джей Гулд палеонтолог, історик науки і біолог-еволюціоніст з США. Після того, як захворів на рак, він дуже пристрастився до медичної марихуани. Після цього він став дуже лютим захисником вживання цього легкого наркотику.

Френсіс Крік біолог з Британії, який отримав Нобелівську премію за відкриття в 1962 році подвійної спіралі ДНК. Є твердження, що для такого відкриття він дуже міцно сидів на кислоті, але це не підтверджено. А от про те, що «травичка» відкриває шлюзи абстрактного мислення – він стверджував у своєму суспільстві з легалізації марихуани (Soma).

Маргарет Мід перед смертю в 1978 році була найвідомішим антропологом планети. Вона написала понад сорока книг. При цьому, перед Конгресом США вона виступала за легалізацію марихуани.

Серед розумників, які любили «попихтіти» ви знайдете доктора Ендрю Вейла, нобелівського лауреата Кері Мулліс, британського невролога Олівера Сакса, американського фізика Річарда Фейнмана, а також розробника Гугл Сергія Бріна.

 

Читати також:

Великі люди і їх музи

Великі люди і їх музи

Дуже багато шедеврів створено за період існування світу, але, як не дивно, більшість з них створили...

Міфи і правда про Джакомо Казанову

Міфи і правда про Джакомо Казанову

Стендаль настільки реально описав свого літературного героя, що ім’я справжнього Джакомо...