Найцікавіші факти про Анджеліну Джолі

Ця чудова актриса сучасності завоювала мільйони прихильників у всьому світі і продовжує радувати їх своїми роботами. Ми зібрали кілька цікавих фактів з її життя.

Анджеліна виконувала роль Лари Крофт без каскадера.

У 2000 році вона увійшла до 50 найкрасивіших людей світу (ж-л People).

На внутрішній стороні її зап’ястя є татуйована буква «Н», яку вона пов’язує з двома важливими людьми. Зробила Джолі її зустрічаючись з актором Timothy Hutton, але після розставання вона говорить про те, що татуювання пов’язане з її братом James Haven, з яким Анджеліна дуже близька.

Цитата Теннессі Вільямса є у вигляді татуювання на лівому передпліччі актриси: «A prayer for the wild at heart, kept in cages» (Той, хто молиться за диких серцем, замкнений у клітці).

Коли вона виходила заміж за Джона Лі, то була одягнена в шкіряні штани і білу майку, з написом у вигляді імені чоловіка, зробленої власною кров’ю.

Живіт Анджеліни прикрасив напис на латині «Quod me nutrit me destruit» – «Що живить мене, то і руйнує».

Актриса лівша, тому, знімаючи Лару Крофт, їй знайшли спеціальні пістолети для лівші, щоб у фільмі можна було легко і швидко їх перезаряджати.

Сьогодні вона вже в клубі актрис, які заробляють за один фільм більше 20 млн. доларів, що трапилося після прем’єри «Містер і місіс Сміт» у 2005 році.

Джолі відмінно керує літаком і має права на такого роду розвагу.

Воно є послом ООН. А за свої заслуги отримала громадянство Камбоджі, так як значно допомогла жителям цієї країни.

На згадку про померлу матір, вона зробила на долоні татуювання з буквою «М». Крім названих нами на тілі Джолі є ще багато татуювань. Приміром, на честь усиновлення дітей, вона на лівому плечі витатуювала координати їх рідного дому. А на животі у неї великий чорний хрест, який доповнюється японським символом смерті і римським числом 13 на руці.

Сьогодні вона продовжує багато віддавати на благодійність і разом з Бредом Пітом (третім чоловіком) виховує шестеро дітей.

Читати також:

Дитячі захоплення знаменитостей

Дитячі захоплення знаменитостей

Всі ми були дітьми, мріяли стати льотчиками, астронавтами, принцесами та співачками, а також мали...

Правила життя Брюса Лі

Правила життя Брюса Лі

Брюс Лі завжди говорив, що впевнений в тому, що не вміє співати. Хоча дуже часто всім розповідав,...