Найцікавіше про Мадонну

Мадонна одна з найвідоміших особистостей у світі і про неї є безліч правдивих і не дуже фактів. У цій статті ми спробували зібрати найцікавіше, чого ви, можливо, ще не знали про поп-королеву.

Луїза Марія Чікконе стала третьою дитиною в сім’ї, де дітей було восьмеро. Це була сім’я італійця Сільвіо Чікконе і канадської француженки Мадонни Луїзи Фортин. А ім’ям Луїза, так само як і псевдонім, дісталися їй від матері. Свою улюблену старшу доньку батько Мадонни в дитинстві називав «маленька Ноні».

Rochester Adams High School – рідна школа Мадонни, в якій її вважали далеко не найкращою ученицею, саме тому в 19 років вона кинула навчання. Зате всі викладачі відмінно пам’ятають цю ученицю і не в одному інтерв’ю розповідають, як вона досягала успіху в танцях і драматичному гуртку.

Вже в 80-х Мадонна почала пристрасно бажати стати співачкою, але для початку освоювати спеціальність ударника. Вона навіть почала грати у складі нікому невідомої групи Breakfast Club і крутила роман з її гітаристом – Деном Гілроя. Вони виступали разом з ним в найменших і обшарпаних клубах Нью-Йорка.

У 1979 році поп-королева зіграла свою першу роль у кіно «Конкретна жертва». Її героїню звали Бруно, вона була мешканкою кримінального кварталу Нью-Йорка і живе з трансвеститом, страждаючи від його збочень. Коли вона вже стала знаменитою, то пошкодувала про свій кінодосвіду. Вона навіть намагалася через суд заборонити покази фільму, так як там багато відвертих сцен, але в позиві було відмовлено. А сам режисер хвалиться, що зірка вимолювали у нього цю роль зі сльозами і заробила всього 100 доларів.

Мадонна пробувалася на роль Рейчел Мерін у фільмі «Охоронець», але режисер вибрав іншу популярну співачку – Уїтні Х’юстон.

Ексцентричність стала запорукою її успіху. У 1989 році, коли вийшов кліп «Like A Prayer», де Мадонна танцює біля палаючих хрестів, її офіційно прокляв Ватикан і Папа Римський особисто. Тому, компанія Пепсі розірвала свій контракт із співачкою на величезну суму. Але пісня стала бестселером і займала верхні точки хіт-парадів.

Ім’я Мадонни можна знайти в Книзі рекордів Гіннесса. Там її називають найбільш успішною жінкою-співачкою всіх часів і народів. Близько 400 мільйонів доларів налічує її стан, які вона заробила чесно на продажі альбомів по всьому світу. За 25 років співочої кар’єри вона випустила 64 хіта, всі з них увійшли хіт-паради і займали перші місця.

Читати також:

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Моцарт був справжнім вундеркіндом, свій перший концерт для клавера він написав ще в 4 роки, при...

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Більше тридцяти років тому помер справжній король рок-н-ролу Елвіса Преслі, але з цього часу інтерес...