Прокляття президентів Америки

Можна легко помітити дивне явище, якщо трохи ретельніше простежити за статистикою термінів правління президентів Сполучених Штатів Америки. Адже всі президенти, які мають 20-річний цикл терміну обрання, не змогли дожити до закінчення своїх повноважень. Гаррісон в 1840 році, Лінкольн у 1860 році, Гарфілд у 1880 році, Мак-Кінлі в 1900 році, Кеннеді в 1960 році – були вбиті. А Гардінг в 1920 році, Рузвельт в1940 році – померли своєю смертю.

Розгадку такому загадковому явищу можна дуже просто знайти в одній з легенд. Вона оповідає про те, що президенти Америки всі прокляті дуже сильним індійським вождем з племені Шаун – Текумсе. Вже на смертному одрі вождь зумів вимовити прокляття, таким чином, намагаючись помститися білим людям за порушення правил їх договору.

Сама суть прокляття полягає в наступному: всі президенти Америки, які будуть обраним на рік, що закінчується на «0» і кратний «20», повинні померти перш, ніж закінчиться термін дії їх повноважень. Смерть може бути звичайною або ж президент буде убитий. Дуже часто можна почути це прокляття під назвою «прокляття Текумсе» або ж «20-літнє прокляття».

Але в 1981 році – прокляття порушили. Президент Америки Рональд Рейган вижив навіть після того, як йому нанесли дуже серйозну рану, яка в середині 19 століття вважалася смертельною, це було поранення легені. Є припущення, що в той час індіанський вождь не міг передбачити того, що медицина дуже стрімко розвивається.

Багато хто не вірить у всякі прокльони, так що ж, може це просто співпадіння.

Читати також:

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

У 1963 році в Британії був скандал пов’язаний з військовим міністром Джоном Проф’юмо, який...

Найбагатші політики в світі

Найбагатші політики в світі

Всім відомо, що найбільше мільярдерів йдуть в політику або в Росії або в Америці. У рейтингу найбільш...