Принцеса Діана – зірка англійського монаршого роду

Одна з найбільш яскравих жінок минулого сторіччя – принцеса Діана. Сьогодні про її життя навіть зняли фільм, в якому розкривають багато таємниць її особистого життя, що було доволі насиченим. Адже ця красуня з найбільш аристократичними коренями мала особливу пристрасть до східних чоловіків, після розлучення з принцом Чарльзом.

Її називали по-різному – «королева сердець», «розруха олімпійського спокою королеви» або «ікона стилю». Ми спробуємо в цій статті виділити найбільш захоплюючі факти з її яскравою життя.

У Діани були чисті аристократичні корені, адже вона прямий нащадок знаменитої королеви Марії Стюарт, серед її предків є навіть великий київський князь Володимир.

Коли принцесі було всього шість років, її батьки розлучилися. Дуже часто вона говорила про те, що кроки її матері, що покидає їх, залишилися в її пам’яті назавжди.

Діана ніколи не показувала з себе білоручку, тому після школи підробляла звичайною нянею в дитсадку і за ці гроші знімала квартиру з подругами.

Вона завжди мріяла стати балериною, присвятивши цьому заняттю чимало часу, але, на жаль, Діана не підходила за зростом (178 см).

Принц Чарльз спочатку впадав за Сарою Спенсер, старшою сестрою Діани, після чого вона познайомилася з ним у будинку свого батька.

Лише після того, як Чарльз і Діана зустрічалися шість місяців, на романтичному вечері в Букінгемському палаці він зробив їй неофіційну пропозицію (3 лютого 1981 року). Саме «весілля століття» проводилося в Соборі Святого Павла 29 липня, у присутності понад 3 тисяч гостей. Трансляцію вінчання дивилося близько 750 мільйонів людей у 74 країнах.

Королівська пара мала двох синів.

Булімія переслідувала принцесу Діану багато років. Загострення почалося через нещасливий шлюб, адже Чарльз зраджував їй з Каміллою Паркер-Боулз. Саме Діана дала їй (сьогодні герцогині Корнуольської) прізвисько – «ротвейлер».

Розлучення не відібрало у неї титул принцеси Уельської, а також дало рівні права на виховання синів і 23 мільйони доларів.

В ніч перед автомобільною катастрофою Доді Аль-Файєд хотів запропонувати Діані вийти за нього заміж.

Красуня Діана дружила з Джорджем Майклом, Джанні Версаче та Елтоном Джоном, крім того завжди не приховуючи цього захоплювалася сильними жінками, як Маргарет Тетчер, Мадонна або Марія Тереза.

Вона безліч разів прикрашала обкладинки журналів, що миттєво збільшувало попит на них.

Chanel, Salvatore Ferragamo або Lady Dior – це єдині бренди сумок, які носила принцеса. З взуттям доводилося чинити інакше, вона замовляла її через великий розмір ноги (42,5) у Jimmy Choo, Manolo Blahnik і королівського шевця Rayne.

Нажаль, Діана ніколи не пристібалася в авто і 31 серпня 1997 року не стало виключенням, вона загинула разом з Доді Аль-Файєд.

Читати також:

Сильна і пристрасна Клеопатра

Сильна і пристрасна Клеопатра

Перша жінка-політик, остання з фараонів, цариця і поетеса, фармацевт і дослідник, полководець...

Щось найцікавіше про королеву Англії

Щось найцікавіше про королеву Англії

Королева Єлизавета ІІ – це 40-й за рахунком монарх, починаючи з Вільгельма Завойовника, який...