Правила життя Брюса Лі

Брюс Лі завжди говорив, що впевнений в тому, що не вміє співати. Хоча дуже часто всім розповідав, який у нього багатий голос.

Не варто ніколи говорити людям, що ви відмінний хлопець, а то вони візьмуть це за хвастощі. Але якщо будете говорити, що ви нічого не коштуєте, то це буде неправдою.

Його улюблене східне прислів’я: «Будь гнучкіше. Людина м’яка і гнучка при житті, її робить жорсткою смерть. Це відноситься не тільки до тіла, але і до розуму і душі ».

Ніколи не варто думати, що бій виграють одним ударом. Варто навчитися терпіти образи або ж найняти охоронця. Потрібно забути про перемоги і поразки, а також про біль і гордощі. Якщо супротивник тебе подряпав – вдар його. Якщо він ударив тебе – зламай йому руку. Якщо він зламав тобі руку – забери у нього життя. Не варто думати про те, що можна вийти з бою недоторканим. Потрібно готуватися пожертвувати всім, іноді навіть життям.

Завжди як вода – рухайся. Як дзеркало – завмирай. Як відлуння – відповідай.

Лише інструментом досягнення цілей є гроші, у них немає сенсу, головне зрозуміти, що вони можуть і ще важливіше – чого вони не можуть. Батько казав Брюсу Лі: «За цей рік ти заробив 10 доларів. За наступний – можеш заробити п’ять. Завжди будь готовий ».

Щоб не спотикатися завтра, потрібно говорити правду сьогодні.

Якщо людина мудра, то навіть з дурного питання отримає більше знань, ніж дурень з мудрої відповіді.

Він вважав, що американці схожі на дуб, вони не гнуться від вітру, але ламаються при сильній бурі. А східні люди, як бамбук, вони гнуться, але потім знову розпрямляються і стають ще сильнішими, ніж були.

Брюс Лі зауважив, що важить 70 кілограмів і якщо не завалить в три удари суперника, то йому кінець. Для цього він використовує руки і ноги, які часто б’ю дуже швидко, і йому доводиться сповільнюватися, щоб камера могла схопити його руху. У перших його дублях, люди падали на землю, але ніхто не встигав помітити, як він їх б’є.

Бити цеглу або дошки – це дурниця для маленьких шмаркачів. Адже дошка ніколи не дасть вам здачі.

Джерелом енергії вважав – живіт, в ньому центр ваги і головна його сила.

Відмінна фраза: якщо любите життя, не витрачайте час, адже час – це те, з чого зроблене саме життя.

В жопу всі обставини, самі створюйте можливості.

Читати також:

Найцікавіші факти про Анджеліну Джолі

Найцікавіші факти про Анджеліну Джолі

Ця чудова актриса сучасності завоювала мільйони прихильників у всьому світі і продовжує радувати...

Дитячі захоплення знаменитостей

Дитячі захоплення знаменитостей

Всі ми були дітьми, мріяли стати льотчиками, астронавтами, принцесами та співачками, а також мали...