Кілька слів про Медведєва

Ми зібрали кілька цікавих фактів про екс-президента Росії – Дмитра Медведєва. Наприклад те, що за припущеннями він найбільш низькорослий правитель держави на планеті, хоча його ріст – 162 см (є й інші джерела які називають цифри від 162 до 167 см). Але в 2007 році, на передвиборних плакатах його зобразили одним ростом з Володимиром Путіним. Крім того, на виступах він завжди виходить трошки вперед, а фотографи намагаються приспускати камеру, щоб згладити маленький зріст.

Цікаво й те, що правитель держави великий шанувальник важкого металу і хард-року. Ще під час навчання в університеті він полюбив «Deep Purple», «Led Zeppelin», «Black Sabbath», і залишається вірним їм до сьогодні. Із російських груп йому найбільше подобається «Чайф». А по вигляду то й не скажеш, яку музику він любить.

Варто врахувати і те, що активно борючись за підвищення терміну служби в армії, сам Дмитро Медведєв в ній взагалі не служив. Він тільки пройшов військові збори в Карнеліі, коли був студентом ЛДУ.

Цікавий факт, що він користується телефоном Apple iPhone, який не поставляється до Росії офіційно, ніколи не отримує російських сертифікатів якості і навіть заборонений в цій країні.

У студентські роки екс-президент займався важкою атлетикою і фотографією. Від навіть вигравав у своїй ваговій категорії змагання з важкої атлетики в університеті. Також, за сьогоднішній день Дмитро Анатолійович пропливає 1500 метрів вранці і ввечері кожного дня. Крім того, він бігає, піднімає тяжкості, займається йогою і грає в шахи.

Жодна соціальна мережа не вміщає справжньої анкети Дмитра Медведєва. А за останні 100 років він став наймолодшим главою держави.

Читати також:

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

У 1963 році в Британії був скандал пов’язаний з військовим міністром Джоном Проф’юмо, який...

Найбагатші політики в світі

Найбагатші політики в світі

Всім відомо, що найбільше мільярдерів йдуть в політику або в Росії або в Америці. У рейтингу найбільш...