Деякі цікаві факти із життя Гітлера

Гітлер дуже серйозна людина, в житті якої не так вже багато веселощів, але в цій статті ми спробували зібрати найбільш захоплюючі факти з його життя. Ще в 1998 році були відкриті 3 мільйони секретних файлів, в тому числі папка, в якій в 1942 році збирали все про Адольфа Гітлера.

Щодо зовнішнього вигляду

Гітлер забороняв дивитися на себе в ванній або оголеного. Крім того, сторонні запахи на його тілі були не прийнятні, ніяких одеколонів.

Навіть у найбільш жарку пору Гітлер ніколи при сторонніх не знімав свого піджака (куртки) на людях.

Коли в 1923 році прес-секретар намагався переконати його змінити свої маленькі вусики, він у відповідь дав зрозуміти, що йому все одно, що вони не модні зараз, але вони стануть модними через те, що він їх носить.

Щодо соціальної поведінки

Кожного разу, обідаючи з кимось, він спочатку розмовляв на суспільні теми, але потім обов’язково починав свої монологи, які були бездоганні, так як він весь час їх репетирував.

Коли йшлося про його улюблені теми, то вони починалися з фраз: «Коли я побував у Відні …», «Коли я був солдатом …», «Коли я був у в’язниці …» або ж «Коли я тільки став лідером партії …».

Ніхто не смів переривати його, коли він заводив тему про Вагнера і оперу, він часто любив повчати людей на ці теми.

Щодо особистих звичок

Гітлер ніколи не цікавився спортом або іграми, і навіть ніколи в цьому не брав участь, винятком були випадкові прогулянки.

Він часто ходив по кімнаті, крок за крок по діагоналі в однаковому ритмі, іноді навіть присвистуючи.

Гітлер мав бездоганний почерк. Карл Юнг навіть визначив по його почерку, що ця особистість з жорсткими рисами.

Щодо розваг

Цирк – це особливе захоплення Гітлера. Його дивувало, що за копійки циркачі готові ризикувати життям.

За 1933 рік він побував не раз в цирку і завжди купував для жінок-циркачок квіти і найдорожчий шоколад. Крім того, він знав усі їхні імена і навіть переживав за них. Але при цьому йому не подобалися номери з дикими тваринами (якщо тільки за участю жінки).

Щовечора перед сном Гітлер у своєму кінотеатрі дивився фільм, зазвичай це були заборонені для німців зарубіжні картини. Крім того, він дуже любив комедії. Він навіть любив деяких європейських співаків, але часто говорив, що їх виконання не бездоганно через те, що це не арійці.

Його підлеглі таємно знімали для нього фільми про тортури політичних ув’язнених, які приносили йому величезне задоволення. Також, сьогодні відомо, що відео і фото еротичного змісту також знімали для Гітлера.

Він обожнював кінохроніку, особливо якщо брав в ній участь.

Також він любив Вагнера, циганську музику і гімни Американських футбольних команд і університетів.

Для того, щоб підняти маси, він застосовував музику Американських універів і футбольних команд під час своїх промов. Навіть гасло – «Зіг Хайль!” базується на заснованій уболівальниками техніці під час підтримки своїх команд.

Читати також:

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

У 1963 році в Британії був скандал пов’язаний з військовим міністром Джоном Проф’юмо, який...

Найбагатші політики в світі

Найбагатші політики в світі

Всім відомо, що найбільше мільярдерів йдуть в політику або в Росії або в Америці. У рейтингу найбільш...