Дещо про Джона Леннона

Лідер і один із засновників легендарного гурту The Beatles – Джон Леннон. Він цікава особистість, яка залишила багато загадок навіть після своєї смерті, але в цій статті ми спробуємо розкрити те, що все-таки відомо і досить таки цікаво.

Леннон завжди був великим бунтарем, але не з самого дитинства. Коли він був ще хлопчиком, то співав у хорі в церкві Св. Петра на протязі декількох років. Деякі люди навіть називають це початком його музичної кар’єри.

Крім того, Джон в дитинстві був бойскаутом, але на жаль не досяг великих успіхів і не міг похвалитися стрічечкою з величезною кількістю значків.

Це здається абсолютно неймовірним, але один із самих великих співаків в історії, завжди ненавидів власний голос. Леннон ніколи не слухав свій чистий вокал, так як не любив свій голос. Після запису, він завжди просив підретушувати його голос.

 Його не задовольняли всі записи The Beatles. Коли група розпалася, він сказав продюсеру, Джорджу Мартіну, що йому не по душам жоднен із записів The Beatles і він хоче повністю всі перезаписати.

Він єдиний з бітлів, хто не став у той період вегетаріанцем.

Його улюблена гра – монополія. Він мав свій власний набір «Монополії» і часто грав її в готелях або навіть на борту літаків. Він настільки емоційно грав, що був готовий навіть ставити реальні гроші, щоб тільки не програти.

У 1969 році, коли він потрапив в аварію і отримав 17 швів, Джон більше ніколи не сідав за кермо, але й орендувати лімузини він не збирався, так як вважав це хвастощами, тому він пересувався з найманим водієм або на звичайних таксі.

Леннон спав в труні. Менеджер групи The Beatles Алан Вільямс стверджував, що Джон завжди любив спати в старих трунах. Алан володів кафе, в підвалі якого тримав стару труну, де дуже любив подрімати Джон.

Головним співаком спочатку повинен був стати Джон, але став ним Пол, так як Джон часто грав на гармошці і до того ж не любив свій голос.

Кращі рядки на думку Леннона – All you need is love. Вони були створені, коли один з друзів запитав: «Що нам потрібно для щастя?».

Останнє фото Джона відобразило його всього за кілька годин до смерті, при цьому він давав автограф своєму вбивці.

Цей же фотограф зумів проникнути в морг і зробити єдиний посмертний знімок Леннона, а вже на наступний день, його тіло кремували.

І сьогодні нікому не відомо, що Йоко Оно зробила з прахом Джона.

Читати також:

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Моцарт був справжнім вундеркіндом, свій перший концерт для клавера він написав ще в 4 роки, при...

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Більше тридцяти років тому помер справжній король рок-н-ролу Елвіса Преслі, але з цього часу інтерес...