Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

У 1963 році в Британії був скандал пов’язаний з військовим міністром Джоном Проф’юмо, який почав зустрічатися з дівчиною за викликом. Це був позашлюбний зв’язок з Крістін Кілер, яка тривала цілих 2 роки. Причиною скандалу було те, що дівчина одночасно зустрічалася з російським шпигуном Євгеном Івановим. Цей зв’язок привів до засудження Кілер на 9 місяців і самогубства чоловіка, який їх познайомив (так як його звинуватили в сутенерстві). Після всіх пригод Проф’юмо присвятив себе благодійній діяльності, таким чином, намагаючись спокутувати свою провину.

У 1987 році Гарі Харта, сенатора штату Колорадо, після його оголошення про балатування на президентську посаду, журналіст звинуватив у небрачной зв’язку з моделлю Донною Райс. Дружина Харта виступила на його боці і сказала, що зв’язок абсолютно «безневинний», але його рейтинги значно впали від 32% до 17%. А після того, як журнал опублікував фото з коханкою, Харт був змушений зняти свою кандидатуру і залишити політику, повернувшись до адвокатської справи.

Екс-президента Зімбабве Канаана Бананаа в 1997 році звинуватили у згвалтуванні своїх підлеглих чоловіків. Про це розповів один з його охоронців, якому через десять років довелося самому стояти на суді. Розслідування показало, що це був непоодинокий випадок, до завершення суду було відомо вже 11 інцидентів. Після того, як він вийшов в 2001 році з тюрми, смерть застала його вже через два роки. Родичам було відмовлено в проведенні красивого офіційного похорону.

Зв’язок Білла Клінтона в 1995-1997 роках із стажисткою Монікою Левінські, ледь не коштувала йому довгоочікуваного президентського крісла. Цей зв’язок був дуже галасливим з безліччю судів, але Клінтона все ж виправдали, а всі заяви проти нього були закриті.

Нинішньому президенту ПАР Якобу Зума винесли звинувачення в згвалтуванні жінки 31 року, яка була дочкою його покійного друга. Він наполягав, що секс був з обопільної згоди і йому повірили. Крім того, він знав, що у неї СНІД і не використовував презерватив, просто прийняв душ після сексу, щоб знизити ризик захворювання. Так як Якоб був головою товариства боротьби зі СНІДом, то, як раз там його і не зрозуміли.

У 2011 році Сільвіо Берлусконі звинуватили у зв’язку з неповнолітньою повією на ім’я Каріма ель-Маруге, відому як Рубі. Слідство ведеться і сьогодні. Рубі одна з 33 дівчат, що брали участь у секс-вечірках на віллі Берлусконі, які називалися «Бунге-Бунге». Берлусконі каже, що дійсно давав Рубі 45 тисяч євро на салон краси, але при цьому заперечує всі сексуальні зв’язки. Він не вперше потрапляє в сексуальні скандали і є підозри, що йому вийде вийти сухим з води навіть сьогодні.

Читати також:

Найбагатші політики в світі

Найбагатші політики в світі

Всім відомо, що найбільше мільярдерів йдуть в політику або в Росії або в Америці. У рейтингу найбільш...

10 найцікавіших поцілунків Брежнєва

10 найцікавіших поцілунків Брежнєва

Поцілунок вважають проявом любові, дружби, поваги чи прихильності. У другій половині двадцятого...