Лучано Паваротті

Відома особистість, яка заслуговує нашої уваги – Лучано Паваротті. Він однозначно отримав свій талант від Бога. Він був єдиним академістів, якому за фактом вдалося зробити свою творчість масовою по-справжньому. Пісня “Nessun dorma”, з опери Пуччіні, в 1990-му році зайняла почесне друге місце в популярному національному хіт-параді Англії. До цього жоден класичний твір не був в таких парадах. Ми зібрали про нього кілька цікавих фактів, яких ви могли ще не знати.

Масова популярність до Лучано Паваротті прийшла після виконання в 1990-му році згаданої композиції Пуччіні. Через деякий час він виконував цю пісню з Хосе Каррерасом і Пласідо Домінго в Римі. Цей запис копіювали більше разів, ніж будь-яку інший в усьому світі, цей факт навіть занесли в книгу рекордів Гіннеса.

Чималий інтерес до футболу відчував Лучано Паваротті. У дитинстві навіть хотів стати футболістом, але його батьки ледве зводили кінці з кінцями і переконали його стати вчителем. Але все ж через деякий час він все одно віддав себе музиці.

На початку кар’єри у нього було потовщення голосових зв’язок, Лучано Паваротті навіть думав, що це кінець його співочої кар’єри. Але після одужання, він був вражений, так як у нього з’явився саме такий голос, якого він хотів домогтися при тренуваннях.

Лучано Паваротті почав свою кар’єру, коли в 1961-му році переміг на Міжнародному конкурсі вокалістів. Вже через 20 років він зробив свій власний міжнародний конкурс для молодих виконавців.

Найбільші майданчики завжди вдавалося збирати Лучано Паваротті у всьому світі. Але рекордним став концерт в Центральному парку Нью-Йорка, який відвідало півмільйона слухачів. Ця подія також була відзначена в Книзі рекордів Гіннеса.

Він був дуже популярним оперним співаком, але крім дуетів з майстрами своєї «ваговій категорії» дуже активно співпрацював з багатьма музикантами. У нього є дуети з Селін Діон, Майклом Джексоном, Джо Кокером і багатьма іншими.

Лучано Паваротті мав дуже могутній талант, але не відрізнявся постійністю і дисциплінованістю. Він дуже часто показував артистичні капризи, через які зривалися багато концертів. Саме тому, серед промоутерів йому дали досить зле прізвисько «король скасувань».

Його останній бенефіс в 2004 році глядачі зустріли 11-хвилинної овацією.

Читати також:

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Моцарт був справжнім вундеркіндом, свій перший концерт для клавера він написав ще в 4 роки, при...

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Більше тридцяти років тому помер справжній король рок-н-ролу Елвіса Преслі, але з цього часу інтерес...