Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Більше тридцяти років тому помер справжній король рок-н-ролу Елвіса Преслі, але з цього часу інтерес до однієї з головних ікон американської музики не зникає. У кожному році тисячі фанатів направляються до маєтку зірки, що розташований в Мемфісі в Грейсленді, заради прояви поваги до життя і творчості співака. Навіть сьогодні спадкоємці Елвіса заробляють близько 60 мільйонів доларів від ліцензування та роялті.

Ми врахували, що більшість наших читачів знайомі зі стандартною біографією Короля рок-н-рола, тому підібрали лише найбільш цікаві факти з його життя.

Колишній генерал директор компанії Елвіса Преслі Роберт Сіллерман стверджує, що у всьому світі є понад 84 тисяч виконавців, які заробляють на життя тільки тим, що видають себе за Елвіса Преслі і виступають під цим образом.

«Елвіс» – це по-батькові його тата – Вернона Преслі. Вже будучи підлітком він підписується, як «Елвіс Кот» (Elvis Cat).

Мало хто знає, що навіть після того, як Елвіса визнали Королем рок-н-рола, він не отримав жодної нагороди «Греммі» за свої рок-хіти. Але він мав три премії «Греммі» за свої церковні записи і в 1971 році йому видали премію «За життєві досягнення» (Lifetime Achievement Award).

Елвіс Преслі ніколи не виступав на живо за межами США, винятком стали лише 5 канадських шоу в 1957 році.

Друзі Елвіса розповіли про його любов до перцю і яйцям, причому, коли він готував яєчню, за їх словами, він сипав стільки перцю, що вона ставала чорною.

Культовий автомобіль Елвіса – рожевий Cadillac 1956-го року дуже відомий, але мало хто знає, що у співака була ще одна така ж модель фіолетового кольору. Сьогодні дві ці машини виставлені в музеї Грейсленді.

За його зачіску під час похорону був відповідальний Ларрі Геллер, який помітив, що його коріння були білими, тобто Елвіс Преслі був сивим. Щоб інші цього так і не знали, він просто зафарбував волосся зірки чорною тушшю.

Читати також:

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Моцарт був справжнім вундеркіндом, свій перший концерт для клавера він написав ще в 4 роки, при...

Лучано Паваротті

Лучано Паваротті

Відома особистість, яка заслуговує нашої уваги – Лучано Паваротті. Він однозначно отримав...