Цікаве про Брежнєва

За всю історію СРСР Брежнєв єдиний володів п’ятьма золотими зірками Героя. У Жукова їх було чотири, а у Хрущова – три, інші герої це звання більше трьох разів не отримували. Крім того, тільки у Брежнєва є орден «Перемоги», який потім було анульовано. Так як статут ордена свідчив, що нагородженими повинні бути тільки ті, хто здійснив стратегічний перелом в операції або командував фронтом, а також головнокомандуючим арміями і за внесок у боротьбу проти фашизму. А Брежнєв, котрий всю війну провів на керуючих посадах в політичному апараті, ніяк не мав права на цей орден, тим більше в 1978 році, коли його було нагородженно.

Є чутка про те, що своєрідна дикція Брежнєва, пов’язана з тим, що коли йшла війна його поранили в щелепу, що все більше проявлялося з віком. Але є й інші джерела, які твердять, що за всю війну Л. І. Брежнєв ніколи не отримував поранень.

Брежнєв дуже любив грати в доміно. Крім того, він любить цілуватися, причому всім відомо і те, що він не робив винятки для чоловіків. Саме тому, в народі триразовий поцілунок почали називати брежнєвським. Знаючи таку маленьку слабкість генсека, коли він приїжджав в якісь міста, йому спеціально підбирали красивих дівчат, які зустрічатимуть його хлібом-сіллю. Є навіть історії про те, що в Києві від усіх претенденток вимагали не тільки зовнішньої краси, але й уміння солодко цілуватися. Крім того, Леонід Ілліч дуже любив, коли йому нагадували про його колишні успіхи на любовному фронті.

Коли Брежнєв досяг старості, він почав заговорюватися і навіть засинати під час переговорів. А в 1976 він переніс клінічну смерть. Вже доведено, що Брежнєв був залежний від снодійного «небутал». Його остання поява на публіці була 7 листопада 1982 року, і вже через три дні після цього він помер, йому було 75 років.

Читати також:

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

У 1963 році в Британії був скандал пов’язаний з військовим міністром Джоном Проф’юмо, який...

Найбагатші політики в світі

Найбагатші політики в світі

Всім відомо, що найбільше мільярдерів йдуть в політику або в Росії або в Америці. У рейтингу найбільш...