Дитинство геніального Вольфганга Моцарта

Моцарт був справжнім вундеркіндом, свій перший концерт для клавера він написав ще в 4 роки, при цьому він був дуже складний і європейські віртуози навряд чи могли б його виконати. А на вигук батька про те, що цей концерт ніхто не зможе виконати, маленький геній сказав: «Його може виконати навіть дитина, наприклад, я».

У нього було достатньо важке дитинство, наповнене концертами та музичними виступами. Диво-дитина повиненна була розважати світську публіку. Батько навіть закривав йому хусткою обличчя і клавіатуру клавера, але малюк все одно справлявся з грою.

Одного разу маленький Моцарт познайомився з юним Гете, і розповів йому наскільки просто писати ноти, які приходять вам в голову. Після чого, Гете відповів йому: «Мені в голову приходять тільки вірші».

Свою популярність Моцарт отримав ще будучи зовсім хлопчиком, він був всесвітньовідомим і виступав у найкращих місцях. Навіть спілкуючись з монархами.

Свою першу симфонію він створив у сім років, а в дванадцять – першу оперу, під назвою «Бастьєн і Бастьена». Для маленького вундеркінда навіть зробили виняток і прийняли в Болонську академію, хоча до цього за правилами членам мало бути не менше 26 років. Він став академіком вже в чотирнадцять, і тільки після цього попросив тата піти на звичайну півгодинну прогулянку. Це було б досить дивно для звичайної дитини, але тільки не для Вольфганга, який фактично не мав щасливого і безтурботного дитинства.

Читати також:

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Король рок-н-ролу – Елвіс Преслі зі своїми секретами

Більше тридцяти років тому помер справжній король рок-н-ролу Елвіса Преслі, але з цього часу інтерес...

Лучано Паваротті

Лучано Паваротті

Відома особистість, яка заслуговує нашої уваги – Лучано Паваротті. Він однозначно отримав...