Дитячі захоплення знаменитостей

Всі ми були дітьми, мріяли стати льотчиками, астронавтами, принцесами та співачками, а також мали свої захоплення і мрії. У цій статті ми зібрали цікаві захоплення зірок у дитинстві.

Бріджит Бардо стала відомою актрисою, але це не всі її таланти. У свої 13 років вона стала однією з восьми дівчаток, яких відібрали з 130 кандидаток, та взяли в Національну консерваторію танців і музики в Парижі.

А Стенлі Кубрик в 17 років уже став фотографом-професіоналом, хоча це захоплення з’явилося у нього в дитинстві. Він почав працювати над своїм хобі і отримав місце в журналі «Лук», де його навіть сьогодні згадують, як самого талановитого фотографа, який працював в їхньому штаті.

У Олівера Стоуна в якості дитячого захоплення був інтерес до грецької історії і міфології. А доля Олександра Македонського особливо займала його уяву. В результаті такого дитячого хобі, Стоун став єдиним режисером, який зняв фільм про життя Олександра.

Батько Міка Джаггера був інструктором з фізичної підготовки, тому його дитинство проходило на стадіонах і спортивних залах. Батько активно заохочував заняття спортом, які протягом довгих років займали дуже багато місця в житті Джаггера, саме тому у нього не було часу на вечірки або для потрапляння в коло хуліганів.

Кіану Рівз захоплювався шахами. Він навіть часто грав з дорослими, ставлячи по долару за партію. Але потім він вирішив, що стане хокеїстом. У шкільній хокейній команді у нього було прізвисько Стіна, так як він був першокласним воротарем. Ось сьогодні важко уявити зірку без передніх зубів і з ключкою в руках.

Ще в підлітковому віці Джордж Лукас захопився автогонками. Він міг би стати професійним гонщиком, але потрапив у дуже страшну аварію на своєму «Фіат». Коли він валявся на лікарняному ліжку з загіпсованою ногою і проламаним черепом, він зумів придумати «силу» і джедаїв, а згодом втілити їх в «Зоряні війни».

Адріано Челентано в дитинстві зовсім не захоплювався музикою. Йому була більш цікава професія годинникаря. Вже в 12 років він став працювати підмайстром в годинниковій майстерні у дядька.

 Жан-Поль Бельмондо хотів піти по стопах батька, який був скульптором. Але потім кинув мистецтво заради боксу. До речі, ви можете побачити, як він виглядав у дитинстві, якщо пошукаєте в Парижі фонтани зі скульптурами в римському стилі. Бельмондо був дуже гарним хлопчиком, тому тато використовував його в якості моделі для багатьох фігурок фонтанних амурчиків.

Читати також:

Найцікавіші факти про Анджеліну Джолі

Найцікавіші факти про Анджеліну Джолі

Ця чудова актриса сучасності завоювала мільйони прихильників у всьому світі і продовжує радувати...

Правила життя Брюса Лі

Правила життя Брюса Лі

Брюс Лі завжди говорив, що впевнений в тому, що не вміє співати. Хоча дуже часто всім розповідав,...