Череп Гітлера виявився черепом 40-річної жінки

Коли Берлін вже готувався здатися під натиском російської армії, в 1945 році, Адольф Гітлер захотів покінчити з собою, а крім того з новою дружиною Євою Браун і навіть з собакою Блонді. Він велів застрелити навіть її цуценят. Ну, це, напевно, і не дивно, адже це ж був Гітлер. Після того, як прийшли росіяни, вони вже виявили в бункері трупи. Це було близько семи годин після смерті Адольфа Гітлера. Його тіло було поховане.

Але не все так просто, через деякий час Сталін подумав, що аж надто легко відбувся Гітлер і велів провести ексгумацію, при якій повинні були вилучити частину черепа і щелепи фюрера. Є здогади, що для Йосифа Віссаріоновича не достатніми доказами були фотографічні свідоцтва.

Трохи пізніше, а саме в 1970 році, нове місце поховання Гітлера перейшло під владу Східної Німеччини. Але, з’явилися тривожні побоювання, що воно може стати предметом поклоніння, тому група співробітників КДБ була спрямована Радами, які знову викопали останки Гітлера, кремували їх, а сам прах розвіяли над Ельбою.

Але і на цьому справа не була закрита … аж до 2009 року, після проведення ДНК-аналізу фрагмента черепа Гітлера, який належав жінці до сорока років, як виявилося в підсумку. Тобто, череп могли переплутати або ж Гітлер приховував величезний секрет. Тоді справу знову відкрили. Були висунуті найсміливіші припущення. Щелепа з «того ж набору» дуже ревно охороняється росіянами і до сьогодні, під приводом надзвичайної крихкості. Ніякі документи не дозволяють примусово її вилучити, тому таємниця залишається нерозгаданою. А значить, не варто виключати варіант, що фюрер ще довго насолоджувався життям у якомусь особняку, де-небудь в Аргентині.

Читати також:

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

Найбільш гучні любовні історії у світовій політиці

У 1963 році в Британії був скандал пов’язаний з військовим міністром Джоном Проф’юмо, який...

Найбагатші політики в світі

Найбагатші політики в світі

Всім відомо, що найбільше мільярдерів йдуть в політику або в Росії або в Америці. У рейтингу найбільш...